Польща

Польща – це вражаюча країна, яку впродовж всієї довгої  історії супроводжували і злети і падіння. Але, незважаючи на неоднозначне ставлення інших країн, в різні часи, тури до Польщі набувають великої популярності у наш час. Відпочинок в цій країні завжди приносив туристам не тільки найпозитивніші емоції, але й залишив прекрасні і теплі спогади.

Тури в Польщу це відмінна можливість поправити здоров’я на профілактичних курортах, любителям активного відпочинку сподобається вітрильний спорт, гірськолижні курорти, кінний спорт, віндсерфінг, вітрильний спорт, гольф і т.д.

Відпочинок в цій країні – це незабутні екскурсії по визначних пам’ятках, розташованим у великих містах і в невеликих поселеннях. Тури до Польщі за національними парками і Балтійського узбережжя та багато іншого.
Відпочинок в цій країні надає курорти з давніми традиціями, розташованими на півдні, в горах Судеп, в Карпатах і на Балтійському узбережжі. Крім чистого клімату і відпочинку, вони пропонують лікувально – санаторне лікування.

Тури в Польщу це не тільки екскурсії по музеях і замках, а й спортивне активне життя. Наприклад, аероклуби пропонують туристам курси пілотування планерами і літаками.

Найпопулярніші тури в Польщі – це знайомство з пам’ятками Пекінських гір, під час подорожі по річці Дунаєць на туристичному теплоході. Протягом тривалого часу Ви зможете насолоджуватися величними стінами і дивовижними, у своїй величі, стрімкими високими скелями.

Купуючи тури до Польщі, ви зможете насолодитися дослідженням старих затонулих кораблів, попередньо взявши напрокат акваланг. До сих пір знайшли тільки 24 затонулих кораблі – хто знає, може, Вам пощастить знайти ще один.

Також можна відправитися в подорож на теплоходах, які стилізовані під кораблі епохи Христофора Колумба, тури безстрашних вікінгів або на катамаранах, якими володіє місцеве пароплавство.

Купуючи тури до Польщі, Ви побачите велику кількість пам’яток, які отримали всесвітню популярність.