З 28 квітня з аеропорту Чернівців виконуватимуть рейси до Італії

Після тривалих ремонтів злітної смуги Чернівецького аеропорту та вкладення у неї десятки мільйонів, уже в квітні збільшать кількість рейсів та літаків.

Зокрема додадуть із Чернівців ще дин рейс на Київ та Бергамо (Італія).

Аеропорт «Чернівці» оприлюднив новий розклад рейсів з квітня. Зокрема з 14 квітня на Київ щoдня будуть два рейси. Також запустять довгоочікуваний рейс до Італії.

– До Бергамо із Чернівців можна дістатися літаком уже 28 квітня, – повідомила керівник прес-служби аеропорту «Чернівці» Тетяна Гудима. – Літак буде щоп’ятниці та щонеділі. Відправлення із Чернівців о 22.55, прибуття до Бергамо – о 01:25.

Рейси на Київ та Бергамо виконуватиме авіакомпанія «Ukraine International Airlines», літаком «Ембраєр-145» на 50 місць.

Злітно-посадкова смуга Чернівецького аеропорту, зважаючи на те, скільки коштів у її ремонт та реконструкції заклали, має бути золотою і вічною. Лише торік у реконструкцію смуги заклали 17 мільйонів гривень, виділені із державної цільової програми розвитку аеропортів.

Окрім цього, з міського бюджету 2016 року передбачили на аеропорт понад 16 мільйонів гривень. Зокрема на реконструкцію світлосигнального обладнання, капітальний ремонт стоянок аеродрому, капітальний ремонт огорожі аеропорту, придбання спеціальної техніки та фінансову підтримку.

Тоді в аеропорту запевняли, що це дасть змогу приймати 150-місні літаки і до нас прийдуть великі перевізники. Однак досі реальні втрати-здобутки міської ради порівнювати рано. З’ївши мільйони гривень чернівецьких платників податків, невідомо коли підприємство зможе на себе заробляти. І не факт, що влітку знову не попросять грошей на ремонт злітно-посадкової смуги.